Верифицированный профиль
1
Год опыта
3
Недели на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
5
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
133
Последний визит на сайт
4 дня назад
Працюю по місту Харкову.Допомога в продажі та покупці на первинному та вторичному ринку міста.Оцінка нерухомості та повний супровід угоди на всіх стадіях.

Продажа квартир (4)

  • Харків-Ріелтер
    13 000 $
    419 $/м²

    Чеботарская ул., 42

    2 комнаты
    31 / 27 / 3 м²
    этаж 2 из 2
    4 дня назад
    🏠 ПРОДАЖ 2-КІМНАТНОЇ ГОСТИНКИ | ХАРКІВ 📍 вул. Чеботарська | Район Центрального ринку ✨ Компактне та функціональне житло в зручному районі міста! 📐 Загальна площа — 27,1 кв. м 🏢 2-й поверх (останній) 🚪 Кімнати роздільні 📋 Планування: 🛁 Власна ванна кімната та санвузол 🍳 Місце під кухню 🌿 Переваги: 🔒 Закритий двір 🏚️ Сарай у дворі 💡 Всі комунікації підключені (світло, вода, газ, інтернет) 🔨 Часткових ремонт — можна заїжджати та жити 💰 Ціна: 15 000 $ 📞 Телефонуйте — перегляди в будь-який зручний для вас час! 🤝 Агентство нерухомості «Харків-Ріелтор» 🌟 Допомагаємо знайти ваш ідеальний дім!
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    39 000 $
    765 $/м²

    Клочковская ул., 108 к1

    єОселя єВідновлення Госпром Госпром ЖК Овис
    1 комната
    51 / 20 / 14 м²
    этаж 2 из 15
    2021 год постройки
    1 нед. назад
    🏠 ПРОДАЖ 1-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ | ХАРКІВ 📍 вул. Клочківська, 108 к1 ✨ Простора квартира з унікальною можливістю перепланування — живіть так, як вам зручно! 📐 Загальна площа — 51 кв. м 🏢 2-й поверх 🪟 Вікна виходять на вул. Клочківську 🚪 Вхід до будинку з тихого двору 📋 За плануванням — 1 кімната, але є готовий дизайн-проект перепланування на 2 кімнати: 🛏️ Спальня — 9 кв. м 👶 Дитяча — 13 кв. м 🍳 Кухня-вітальня — 18 кв. м 🚿 Збільшений санвузол (дизайн-проект передається новому власнику) 🌿 Переваги:🏖️ Спільна тераса + можливість облаштувати окремий вихід з балкону 🚗 Підземний паркінг у будинку 👶 Дитячий та спортивний майданчики з новим обладнанням у дворі 🔐 Під'їзд із ключ-карткою та камерами в...
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    20 000 $
    1 000 $/м²

    Нетеченская набережная ул., (Будинок)

    1 комната
    20 / 14 / 3 м²
    этаж 1 из 3
    2017 год постройки
    1 нед. назад
    ✅ Продам гарну 1-кімнатну квартиру | Центр 📍 Нетеченська набережна ✨ Квартира з якісним євроремонтом, укомплектована меблями та необхідною технікою — заїжджай і живи! 📐 Загальна площа — 37 кв. м 🏢 ОСББ 🌅 Чудовий краєвид з вікна 🔥 Індивідуальне електроопалення 🌿 Переваги: 🏠 Свій двір, заїзд та парковка 🚇 2 станції метро в пішій доступності — «Левада» та «Площа Конституції» (≈15 хв пішки) 🌳 Поруч парк Стрілка та ТРЦ «Нікольський» 🛒 Поруч магазини та паркова зона 💼 Ідеальний варіант для інвестиції під здачу в оренду або для студентів — центр, метро поруч, все є! ✅ Працюємо з відновленням! 📞 Телефонуйте — перегляди в будь-який зручний для вас час! 🤝 Агентство нерухомості «Харків-Ріелтор» 🌟 Допом...
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    16 000 $
    696 $/м²

    Афанасьевская ул., 3

    1 комната
    23 / 17 / 3 м²
    этаж 1 из 5
    1 нед. назад
    🏠 ПРОДАЖ СМАРТ-КВАРТИРИ | ХАРКІВ ✨ Затишна та функціональна квартира — заходь та живи! 🏢 1-й поверх 6-поверхового цегляного будинку 📐 Загальна площа — 23 кв. м 🔨 Реконструкція — євроремонт, ідеальний стан 🛋️ Меблі та техніка включені: холодильник, мікрохвильовка, новий розкладний диван у стилі лофт, телевізор, пральна машина 🚿 Власний бойлер — гаряча вода цілодобово, незалежно від відключень 📞 Телефонуйте — перегляди в будь-який зручний для вас час! 🤝 Агентство нерухомості «Харків-Ріелтор» 🌟 Допомагаємо знайти ваш ідеальний дім!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.