Верифікований профіль
1
Рік досвіду
3
Тижні на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
133
Останній візит на сайт
2 дні тому
Працюю по місту Харкову.Допомога в продажі та покупці на первинному та вторичному ринку міста.Оцінка нерухомості та повний супровід угоди на всіх стадіях.

Продаж будинків (1)

  • Харків-Ріелтер
    58 500 $
    780 $/м²

    Трансформаторна вул.

    75 / 55 / 11 м²
    1 поверх
    4 сот
    3 кімнати
    6 днів тому
    🏡 Затишний будинок у Харкові — ваш новий дім! Пропонуємо до продажу чудовий благоустроєний будинок 🏠 площею 75 м² — ½ частина, 1 поверх. Тут є все для комфортного та повноцінного життя! 🛏 Планування: 3 кімнати — 1 прохідна + 2 окремі спальні (15 і 18 м²), простора кухня 11 м², санвузол у будинку. Заходь і живи! 🔑 🔥 Комунікації — повний комплект: ✅ Газ природний ✅ Холодна та гаряча вода (газова колонка) ✅ Газовий котел — + можливість альтернативного опалення (дрова, брикети) 🪵 ✅ Електрика ✅ Власна каналізація ✅ Кабельний інтернет та ТБ 📡 🚗 Гараж: Просторий цегляний гараж 25 м² — місце для авто та майстерні 🔧 🌿 Ділянка 4 сотки — справжній куточок природи: 🍎 Молодий плодоносний сад 🍓 Малинник і...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.